شرکت لوله آذین سپاهان، با تاریخ آغاز فعالیت در سال 1377، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوله‌های پلی‌پروپیلن تک‌لایه و پنج‌لایه در ایران شناخته می‌شود. این شرکت جزو گروه صنایع گیتی پسند و تحت نام آذین لوله فعالیت دارد. از سال 1377 تاکنون، این شرکت به تولید لوله‌های تک‌لایه با خاصیت نفوذناپذیری نور و لوله‌های پنج‌لایه با ترکیب فلز در ایران پیشتاز بوده است.

لوله‌آذین برای تولید، از مواد اولیه برگزیده و شناخته‌شده از کمپانی‌های بین‌المللی استفاده می‌کند. این مواد پس از طی مراحل تست و آزمایشات وارد خط تولید می‌شوند. محصولات این شرکت از مرحله ابتدایی تا انتهای تولید مورد بازرسی دقیق و کنترل قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که محصولات نهایی دارای کیفیت بسیار بالا هستند. برای اطمینان از مرغوبیت محصولات، این شرکت از آزمایشگاه‌های پیشرفته استفاده می‌کند و کنترل کیفیت را در همه مراحل اجرایی انجام می‌دهد.

مواد اولیه اصلی تولید لوله‌آذین، کوپلی پروپیلن راندوم تایپ سه است. این ماده طبق استانداردهای بین‌المللی ایزو و دی آی ان آلمان به عنوان گزینه ایده‌آل برای تولید لوله‌های کشی آب قابل آشامیدن محسوب می‌شود. این ماده دارای ویژگی‌های منحصر به‌فردی از قبیل انعطاف‌پذیری، مقاومت در برابر ضربات، چگالی بالا و تحمل دماهای بالا است.

برای افزایش کیفیت و مقاومت لوله‌ها و اتصالات در شرایط مختلف، از مواد افزودنی استفاده می‌شود که باعث تطابق با استانداردهای بین‌المللی، از جمله استانداردهای آلمان، می‌شود. در تولید این محصولات از استانداردهای ایزو 15847، ایزو 6314، دی آی ان 8077، دی آی ان 8078، دی آی ان 16962، استاندارد‌های آلمان، ای اس تی ام و بی اس انگلستان پیروی می‌شود.

لوله‌آذین به عنوان شرکت ایرانی اولین و تنها دارای گواهی‌نامه بهداشت از انگلستان است و همچنین گواهی نامه انطباق محصول با استاندارد اتحادیه اروپا، گواهی‌نامه ایزو 9001 و ایزو 14001 از شرکت دی کیو اس آلمان، گواهی‌نامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی کشور و پروانه استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران را در اختیار دارد.

شرکت لوله‌آذین تولیدات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد که شامل لوله‌های تک‌لایه، لوله‌های پنج‌لایه، بوشن، زانو، درپوش و اتصالات متنوعی می‌شود. این محصولات به کیفیت بالا، تنوع در ابعاد و اندازه‌ها و تطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی مشتریان خود را فراهم می‌کند.